Mirza Rent a Car / Filo Kiralama
 

Mirza Rent a Car, sunduğu Operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler.Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Mirza Rent a Car’ın tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanı sıra Mirza Rent a Car’dan Operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır. 

Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin Mirza Rent a Car ekibi tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda programlanması. Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar.

SABİT MALİYET VE BELİRLİ BÜTÇE
Kira ödemeleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilememektedir. Aylık ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenmekte ve düzgün bir bütçe elde edilmektedir.

YATIRIMA BÜTÇE
Şirket sermayesinden bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmamakta ve şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilmektedir. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin. Araç alımı için bankadan taşıt kredisi mi alacaksınız? Sonra aldığınız krediye faiz mi ödeyeceksiniz? Aracınız için bankadan kredi kullanmayın gelin istediğiniz aracı kiralayın,gereksiz yere faiz ödemeyin.

VERGİ AVANTAJI
Kiralama için ödenen aylık faturalar şirketiniz için gider olarak yazılabilmekte, böylece vergi avantajı sağlanmaktadır.

SIFIR YATIRIM RİSKİ
Yatırım riskiniz bulunmaz. Sadece kira sözleşmesi sorumluluğunuz vardır.

KDV İADESİ
Kira bedellerinin KDV'sini şirketiniz geri alır.

RESMİ GİDER AVANTAJLARI
Mirza Rent a Car, firmanız adına araçlarınızın bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemlerini takip eder.

PERİYODİK BAKIM AVANTAJI
Mirza Rent a Car araçlarınızla ilgili yağ değişimleri, motor arızaları, periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü bakım onarım hizmetini sağlar. Periyodik bakım ve onarımlar, markaların yetkili servislerinde yapılır.

ARAÇ TAHSİSİ
Aracınızın kaza yapması, arızalanması, serviste kalması gibi durumlarda Mirza Rent a Car yerine araç tahsis ederek zaman ve iş kaybınızı önler.

LASTİK DEĞİŞİMİ
Aracınız 50.000 km'ye geldiğinde lastik değişimi ücretsiz olarak yapılır.


Copyright 2017 / Mirza Rent A Car - All Rights Reserved. Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz Çoğaltılamaz.
Adres : İzzettin Çalışlar Cad. 25/2 Bahçelievler / İstanbul - Türkiye E-Posta : info@mirzarentacar.com - mirzarentacar@hotmail.com

 

7/24 Bize Ulaşın

0 212 553 24 01 - 0 212 553 24 03